Elżbiety, Faustyny, Pawła
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Aktualności

Kolejne medale dla zawodników RENSEI KARATE TEAM

Z wielką przyjemnością informujemy, że zawodnicy z Borzęcina zdobyli kolejne medale na dwóch turniejach z cyklu zawodów Karate Olimpijskiego WKF.

Srebrny medal Helenki Szłyk (RENSEI Borzęcin) podczas Polish Open Karate WKF, czyli największych i najbardziej prestiżowych zawodów w Polsce! W turnieju uczestniczyło 1755 zawodników. Nasz klub zajął 74 miejsce na 210 klubów reprezentujących aż 32 państwa.

Hela zdobyła 2 miejsce w konkurencji kata dziewcząt pokonując wszystkie zawodniczki w drodze do finału. Dopiero w finale po raz pierwszy musiała uznać przewagę techniczną zawodniczki Budokanu Wrocław. Brawa należą się również Marysi Jakubik, która dzielnie walczyła w kumite dz. 8-9 lat jednak odpadła w drugiej rundzie.

5 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe medale oraz bardzo wysokie, bo aż 5 miejsce w klasyfikacji generalnej na 29 klubów, wywalczyli zawodnicy RENSEI KARATE TEAM w międzynarodowym turnieju Yamabushi Cup Karate WKF. Zawody odbyły się 28 września 2019r w Świeciu.  Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wyróżnienie za wspaniałą sportową postawę i ducha walki! Osiągnięcia zawodników: