OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
08:38, 26 lutego 2020 r. 
Bogumiła, Eweliny, Mirosława
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Patronaty

Patronaty

Integracja maluchów w klimacie walentynkowym w Błoniu.

Karnawał to czas balów, zabaw i walentynek. W tym okresie bawią się nie tylko dorośli, jest to również wspaniała okazja do rozwijania zdolności artystycznych dzieci.

W czwartek 16 lutego 2012 r. w sali widowiskowej Błońskiego Centrum Kultury odbył się muzyczny Koncert Walentynowy integrujący środowisko przedszkolne ze szkolnym. Sala kinowa wypełniona była po brzegi, dostawiono krzesła i ławeczki, na koncert przyszło około 400 osób.  O godzinie 16:30 zabawę rozpoczęto od oficjalnego powitania gości przez Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Magdalenę Rak oraz prowadzących Panią Dominikę Paszkowską  i  Pana Marcina Kołotę, nauczycieli z SP1 w Błoniu.

Następnie wręczono odznaczenia przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 dla: Pani Marty Zaręby oraz Pana Pawła Białeckiego Wicestarosty Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Wnętrze sali zostało przystrojone w tym dniu oryginalnymi dekoracjami, a wśród dzieci, młodzieży i dorosłych dominował pogodny i serdeczny nastrój.
Wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 oraz mali artyści z przedszkola nr 3 „Jana Brzechwy” i nr 4 „Stokrotka”.  Maluchy wykazały się niezwykłą śmiałością i odwagą w swoich prezentacjach. Cały koncert o zabarwieniu humorystycznym, w trakcie którego prezentowane były piosenki nawiązujące do tematyki miłosnej wzruszyły licznie zgromadzoną publiczność, obudziły wspomnieniai niejednokrotnie wywołały uśmiech na twarzach widzów.  Nad przygotowaniem uczniów oraz przebiegiem występu dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1czuwała Pani Lidia Jarząbek, Pani Dominika Paszkowska oraz wychowawcy. Dzieci z przedszkoli były pod opieką wychowawców, którzy bardzo zaangażowali się w występy swoich podopiecznych.
Po uroczystości wszyscy goście udali się na kawę, herbatę i pyszne pączki. Ponad dwugodzinny koncert zwieńczyły owacje żywiołowo reagującej publiczności. Wspomnienia na długo pozostaną w pamięci.
Dyrekcja wraz nauczycielami i uczniami serdecznie dziękuje sponsorom imprezy „Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych” przy Urzędzie Miasta i Gminy w Błoniu oraz Starostwu Powiatu Warszawskiego Zachodniego.
 
                                                                                                            
autor tekstu- Magdalena Matela, autor zdjęć – Justyna Zalech.


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STRUKTURA URZĘDU  |  STAROSTWO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook