OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
07:05, 28 lutego 2020 r. 
Ludomira, Makarego, Wiliany
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Patronaty

Patronaty

Koncert Noworoczny z gwiazdami.

W niedzielę 8 stycznia 2012 w sali konferencyjnej hotelu "Mazurkas" odbył sie Koncert Noworoczny. Wystąpiła Królewska Orkiestra Symfoniczna oraz soliści: Alicja Węgorzewska, Bogdan Kierejsza oraz Krystian Krzeszowiak.

Koncert odbył się pod patronatem Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego Pana Pawła Kanclerza, Starosty Warszawskiego Zachodniego Pana Jana Żychlińskiego oraz Przewodniczącej Rady Miasta i Gminy Pani Blanki Jabłońskiej. Ponadto na uroczystość zaproszenie przyjęli m.in.:Poseł na Sejm RP Jacek Sasin, Burmistrzowie, Wójtowie, przedstawiciele lokalnych przedsiębiorców oraz wiele innych osób, którzy są wielbicielami opery i muzyki poważnej. Sala widowiskowa hotelu była wypełniona po brzegi, po zakończeniu koncertu na wszystkich czekał pyszny tort i symboliczna lampka wina.

Publiczność mogła spotkać się z artystami, chwilę z nimi porozmawiać, poprosić o autograf. Najbardziej „oblegana” była Alicja Węgorzewska, która jest znaną śpiewaczką operową. Występuje na polskich i europejskich scenach operowych, m.in. w amsterdamskim Concertgebouw i berlińskim Konzerthaus, a także w wiedeńskim Theater an der Wien. 

Na zakończenie wieczoru podziękowania za przybycie i życzenia wszelkiej pomyślności w Nowym 2012 Roku przekazali Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego i Starosta Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

 
Foto: Paweł Krupa


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STRUKTURA URZĘDU  |  STAROSTWO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook