OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
06:40, 28 lutego 2020 r. 
Ludomira, Makarego, Wiliany
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Inwestycja w przyszłość

Inwestycja w przyszłość

PO KL, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

Projekt zrealizowany w okresie od 01.10.2013 do 28.02.2015 w partnerstwie z Syntea S.A. Uczestnikami przedsięwzięcia jest 360 uczniów Zespołu Szkół nr 1 im. M. Wańkowicza w Błoniu, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Lesznie, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. T. Halika w Ożarowie Mazowieckim.

Celem projektu jest podniesienie jakości i wzmocnienie atrakcyjności oferty edukacyjnej 3 zespołów szkół prowadzących kształcenie zawodowe, służące podniesieniu zdolności uczniów do przyszłego zatrudnienia.

W ramach projektu zostały zaplanowane kursy komputerowe IT ECCC pozwalające zdobyć kompetencje odpowiadające poziomem i zakresem ECDL Core, zajęcia z języka angielskiego, z matematyki oraz zajęcia z przedsiębiorczości.

Uczestnikom zostanie umożliwione nabycie kompetencji zawodowych w zakresie obsługi komputera w zawodach technicznych, obsługi programu CAD i MAY oraz zostanie zapewniony udział w certyfikowanych zajęciach: personel pokładowy, obsługa naziemna, kelner, pierwsza pomoc, organizacja imprez cateringowych, florysta, barman, sekretarka, spawacz, wózki widłowe, prawo jazdy kat. B, wizaż, fryzjer, SEP E. Dodatkowo uczniowie będą mieli możliwość odbycia dodatkowych praktyk.

W szkołach zostaną doposażone pracownie w nowoczesny sprzęt.


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STRUKTURA URZĘDU  |  STAROSTWO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook