OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
12:37, 09 lipca 2020 r. 
Hieronima, Palomy, Weroniki
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Archiwum aktualności
Archiwum aktualności
Informacja
Od 10 czerwca br. w związku z trwającą modernizacją budynku A Starostwa Powiatu Warszawskiego Zachodniego obsługa mieszkańców  będzie realizowana nadal po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty w Wydziale realizującym sprawę. Wypełnione wnioski zawierające dane kontaktowe prosimy o składanie w zamkniętych kopertach i pozostawienie w kontenerze znajdującym się na chodniku przed wejściem głównym do budynku Starostwa. Interesanci wchodząc do budynku  są zobowiązani do dezynfekcji rąk, założenia rękawiczek jednorazowych oraz maseczek zakrywających usta i nos, a także zachowania odległości względem innych osób i pracowników urzędu. Jednocześnie informujemy, że w budynku B  odbywa się obsługa bezpośrednia mieszkańców i realizacja wszystkich spraw z zakresu geodezji i kartografii.
Informacja Wydziału Komunikacji...
Z uwagi na trwającą modernizacją budynku Starostwa oraz w trosce o państwa bezpieczeństwo w związku z trwającym stanem epidemii wprowadza się do odwołania zmianę organizacji pracy i sposób załatwiania spraw w Wydziale Komunikacji i Transportu oraz Filii w Łomiankach.
Zarząd Województwa Mazowieckie...
Zapraszamy organizacje pozarządowe z Powiatu Warszawskiego Zachodniego oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem projektu Rocznego programu współpracy Województwa Mazowieckiego z organizacjami pozarządowymi na 2021 rok. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://www.dialog.mazovia.pl/wspolpraca/program-wspolpracy
Wpłatomat do opłat geodezyjnyc...
Od dnia 1 lipca br. w budynku B Służby Geodezyjnej działa wpłatomat, w którym uregulować można opłaty geodezyjne oraz opłaty skarbowe. Prosta obsługa nie powinna sprawić kłopotu interesantom. We wpłatomacie należności można uregulować jedynie kartą płatniczą lub kartą kredytową. Interesanci systematycznie korzystający z materiałów geodezyjnych, mają możliwość wygenerowania we wpłatomacie kodu QR, który pozwoli na wypełnienie danych o podmiocie wpłacającym tylko za pierwszym razem (bez konieczności ich każdorazowego wpisywania). Wpłatomat, umożliwi realizację płatności w budynku geodezji w pełnym wymiarze czasu otwarcia Urzędu. Wpłaty gotówką będą możliwe w budynku A Starostwa Powiatowego.
UWAGA ! PRZETARG !
Zarząd Powiatu Warszawskiego Zachodniego ogłasza przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Powiatu.
Bezpłatne badania mammograficzn...
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, że  LUX MED wznawia wykonywanie bezpłatnych badań mammograficznych, finansowanych przez NFZ, w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi w mobilnych pracowniach mammograficznych. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania będą wykonywane z zachowaniem wszelkich przewidzianych prawem środków ostrożności w zakresie zarówno wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.
1|2|3|4|...375|376|377
     poprzednia »»
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook