OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
13:45, 07 08 2020 r. 
Donaty, Olechny, Kajetana
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Archiwum aktualności
Archiwum aktualności
76 rocznica wybuchu Powstania Wa...
Wicestarosta Wojciech Białas wziął udział w uroczystościach z okazji 76 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego w Ożarowie Mazowieckim przed pomnikiem znajdującym się obok Starostwa Powiatowego upamiętniającym obóz przejściowy dla Żołnierzy Powstania, przed pomnikiem upamiętniającym podpisanie aktu kapitulacji w parku obok dworku Reicherów oraz na Cmentarzu Wojennym w  Izabelinie. W Ożarowie Mazowieckim kwiaty złożyli przedstawiciele władz: Powiatu Warszawskiego Zachodniego, gminy Ożarów Mazowiecki i kombatanci z koła w Ożarowie Mazowieckim.
76 rocznica wybuchu Powstania Wa...
Z okazji uroczystości upamiętniającej 76 rocznicę Powstania Warszawskiego w Łomiankach, kwiaty złożyła Delegacja Powiatu Warszawskiego Zachodniego: Członek Zarządu Wiesław Pszczółkowski, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Tomasz Rusinek, Radny Powiatu Patryk Luboiński. Zdjęcia: Urząd Miejski w Łomiankach
Lot w przestworzach z bibliotek...
Serdecznie zapraszamy do udziału w 2. edycji rodzinnego konkursu „Czytanie to latanie”, którego organizatorem jest Biblioteka Powiatowa dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, we współpracy z bibliotekami publicznymi PWZ. Do udziału zachęcamy dzieci w wieku 7-13 lat, wraz z rodzicami/opiekunami. Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy napisać  recenzję wybranej książki dziecięcej, a później przynieść ją do swojej biblioteki, lub wysłać na adres e.krupa@biblioteka.ozarow-mazowiecki.pl. Na prace czekamy do 30 września.
Ważna informacja!
Informacja GUS
Urząd Statystyczny w Warszawie  uprzejmie informuje, że opublikowany został komunikat o sytuacji społeczno-gospodarczej podregionu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z treścią dostępną pod adresem: https://warszawa.stat.gov.pl/opracowania-biezace/komunikaty-i-biuletyny/inne-opracowania/wybrane-dane-o-podregionach-wojewodztwa-mazowieckiego-ii-kw-2020-r-informacje-dla-poszczegolnych-podregionow-,7,21.html    
Ważna informacja - zmiana miejs...
Informujemy, że od dnia 30 lipca br. wypełnione wnioski zawierające dane kontaktowe prosimy o składanie w zamkniętych kopertach i pozostawienie w pojemnikach znajdujących się w wejściu do Wydziału Komunikacji i Transportu w budynku Starostwa. Druki wniosków zostają udostępnione przed wejściem do Wydziału Komunikacji i Transportu.
«« następna     
1|2|3|4|...380|381|382
     poprzednia »»
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook