OŻAROW MAZOWIECKI STARE BABICE IZABELIN ŁOMIANKI LESZNO KAMPINOS BŁONIE
21:32, 27 października 2020 r. 
Iwony, Noemi, Szymona
www.facebook.com/powiatwarszawskizachodni
mapa serwisu  |  RSS
Strona główna > Komunikaty organizacyjne

Komunikaty organizacyjne
XV HARASUTO WORLD CUP

W dniach 7-8 kwietnia 2018r. w Łodzi odbył się międzynarodowy turniej karate WKF – XV HARASUTO WORLD CUP. Jest to jeden z najtrudniejszych turniejów jakie odbywają się w Polsce. W zawodach tych wzięło udział blisko 800 zawodników z 75 klubów, reprezentantów 14 Państw - m.in. Polski, Białorusi, Ukrainy, Słowacji, Czech, Danii, Łotwy, Finlandii. Odnotowano ponad 1000 osobokonkurencji.

Turniej według sędziów i obserwatorów był na bardzo wysokim poziomie. Tym bardziej cieszy wywalczony przez nasze najmłodsze zawodniczki: Helenkę Szłyk, Kasię Przybylińską i Marysię Jakubik, srebrny medal w konkurencji kata drużynowe dziewcząt U-10. Brawo dziewczyny!!!

 W konkurencjach indywidualnych reprezentowali nasz klub: Michalina Wojtkowska, Jakub Klepacki oraz Jakub Dobrzyński. Konkurencje indywidualne były bardzo mocno obsadzone ponad 30 zawodnikami. Za spory sukces możemy uznać fakt, że wszyscy reprezentujący nasz klub wygrali swoje pierwsze pojedynki! Niestety, w kolejnych musieli już uznać wyższość (niejednogłośną, ale jednak wyższość) konkurentów z Czech, Białorusi i Ukrainy. Były to pojedynki bardzo wyrównane, a zdobyte kolejne doświadczenia na pewno będą procentowały na następnych zawodach. 

  Warto jeszcze dodać, że podczas tych dwudniowych zmagań, brało udział w pracach Zespołu Sędziowskiego aż pięciu naszych sędziów: sensei Daniel Kucharski, sensei Witold Kucharski, sensei Dominik Karczewski, senpai Karolina Dzienkowska oraz senpai Kamil Wojtkowski.

  Jeszcze raz, bardzo serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom udanych występów na tak licznie i mocno obsadzonym turnieju. Dziękujemy, że byliście i tak dzielnie walczyliście!

Oss!

 

 


« powrót
Starostwo Powiatu Warszawskiego Zachodniego,
ul. Poznańska 129/133, 05-850 Ożarów Mazowiecki
tel. 22 733-72-00 , fax 22 733-72-01
e - mail: kancelaria@pwz.pl
Godziny pracy: poniedziałek - 9.00-17.00, wtorek-piątek - 8.00-16.00
POWIAT  |  WŁADZE POWIATU  |  STAROSTWO  |  STRUKTURA URZĘDU  |  RODO  |  POLITYKA PLIKÓW COOKIES
Ożarów Maz.
Łomianki
Izabelin
Stare Babice
Leszno
Kampinos
Błonie
© Copyright 2012 Starostwo
Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Wykonanie VOBACOM
facebook